Детска митела

Шифра: 2410MOF Категорија:

350,00 ден


Оваа детска митела овозможува фиксација на рамото и надлактицата при скршеници на надлакотна коска или дислокации на рамо, како и при воспаленија и мекоткивни повреди. Ја стабилизира раката во посакуваната позиција и го поставува рамото во релаксирачка положба. Изработена е од специјален принтан габардин материјал за деца.

Исчисти

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Детска митела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart