Пост оперативни облоги – AQUABLOC

Категории: , Ознака:

AQUABLOC се водоотпорни фластери за заштита на раните. Стерилни преврски и транспарентни отпорни на вода, влага и пот за ефикасно заштита на раните од бактерискиот раст.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Пост оперативни облоги – AQUABLOC”
Shopping Cart