Ремен за позиционирање NeoFlex

Шифра: 7702VMN Категории: ,

4.720,00 ден

Ременот NeoFlex е достапен во две верзии. Широката е наменета за машки, додека тесната е специјално дизајнирана за жени.
Елекот е изработен од висококвалитетен неопрен обложен со ликра. Обезбедува соодветна флексибилност и стабилизација. Средниот дел на ременот е направен од Cordura ® која му дава дополнителна сила на тој дел и ја подобрува стабилноста. Истиот доаѓа со патент.
Дополнително, ќе го подобри дишењето и контралата врз вашите движења. Вртливите токи обезбедуваат слободно вртење и непречено прилагодување на аголот помеѓу ремените и елекот.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Ремен за позиционирање NeoFlex”
Shopping Cart