Потпирач за грб

Шифра: 7330DAA Категорија:

2.620,00 ден

Медицинскиот потпирач за грб е идеален за употреба кога лежите во кревет. Тој ве потпира за да можете полесно да јадете, пиете, читате или гледате телевизија. Идеален е за оние кои поминуваат многу време во кревет поради болест или тешкотии при мобилност.

Опис

  • Конструкцијата е со силна метална рамка (нерѓосувачки челик) обложен со платно.
  • Потпирачот за грб може да се приспособи во 4 позиции.
  • Лесен е за преклопување, складирање и транспорт.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Потпирач за грб”
Shopping Cart