• Градни протези

  Ортопедски градник со џебови за носење вештачка дојка – Nancy

  1.407,00 ден

  Nancy е безжичен ортопедски градник кој добро се вклопува со вашата гардероба. Ви овозможува да се чуствувате модерно но во исто време да уживате во неговата удобност. Овој градник е еден од најкористените на Amoena.
  Изработен од висококвалитетна COOLMAX® фитилна ткаенина за дополнителна удобност. Носејќи го градникот без жица на Нанси, се чувствувате поддржани, убави и самоуверени.

  Одбери опции
 • Градни протези

  Вештачка дојка

  3.070,00 ден
  • Еднослојна стандардна силиконска градна протеза, која одлично се вклопува.
  • Екстра мекиот силикон на допир е како природната дојка, а надворешната обвивка е мека како кашмир и пријатна за носење.
  Одбери опции
Shopping Cart