Зимски чевли – The Climbers

3.200,00 ден

The Climbers рачно изработените, анатомски обувки дополнително нудат соодветна поддршка на стапалото, а со тоа и на ‘рбетот, што може да влијае врз олеснување на болката во грбот.
Со изработката на персонализирани обувки кои се изработуваат индивидуално за секое стапало, удобноста е загарантирана, за разлика од купување на веќе готови чевли чиј калап можеби не е соодветен за вашите стапала.

Нема на залиха

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Зимски чевли – The Climbers”
Shopping Cart