Sale!

Стегач за колено со термо перниче

Шифра: 2202ELA Категории: , Ознака:

511,00 ден

Овој коленски стегач од Elife има уникатен дизајн кој го прави еластичен и овозможува лесно виткање и обликување кон телото. Иновативен производ кој со загревање и разладување овозможува олеснување на секојдневните тегоби и болки во коленото. Истиот може да се користи и за вратот, глуждот или абдомен.

Лесен за употреба, само ставете го во замрзнувач или стоплете го во микробранова печка.

Elife стегачот за колено обезбедува смирувачко и олеснувачко дејство при артритис, болки во колената, болки пред и после вежбање како и воспаление по хируршка процедура.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Стегач за колено со термо перниче”
Shopping Cart