Облога за деца – Thera Pearl

370,00 ден

Thera pearl се изклучиво безбедни, антиалергени, нетоксични и без тешки метали.
Едноставно разладете го или загрејте го и нанесете го на болното место до 20 минути.

Thera pearl ќе помогнат вашето дете да се чувствува подобро додека ги ублажува и смирува сите испакнатини, модринки или каснувања од инсекти. Овие шарени, животински пријатели со големина наменета за дете смируваат и утешуваат додека заздравуваат.

Шифра: TP3715 Категорија: Ознака:

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Облога за деца – Thera Pearl”
Shopping Cart