Неопренски стегач за натколеница

Шифра: 2202MOJ Категории: , Ознака:

1.017,00 ден

Неопренскиот стегач за натколеница со компресијата што ја прави овозможува поддршка на мускулите на натколеницата. Изработен е од перфориран неопрен кој овозможува дишење на кожата.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Неопренски стегач за натколеница”
Shopping Cart