Маска за очи – Thera Pearl

Шифра: TP3716 Категорија:

650,00 ден

Thera pearl маска за очи за разладувачка или загревачка терапија.
Загревачка терапија се користи при симптоми на дисфункција на солзната жлезда, блефарит (воспаление на очите), суви очи, црвенило на очите или јачмен. Разладувачка терапија се користи при контактен дерматит, атопичен дерматит, потечени очи, отоци по извршени естетски интервенции, главоболка или воспаление на синуси.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Маска за очи – Thera Pearl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart